Polityka prywatności

Polityka prywatności

“Ostatnia aktualizacja: 26.6.2023

Niniejsza polityka prywatności Dealia Trade Sp z o.o. („Firma”, „my”, „nas” lub „nasz”) opisuje, w jaki sposób i dlaczego możemy gromadzić, przechowywać, wykorzystywać i/lub udostępniać („przetwarzać”) Twoje dane, gdy korzystasz z naszych usług („Usługi ‘), na przykład gdy:

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.desipolska.pl

Współpracuj z nami w inny sposób, w tym w ramach sprzedaży, marketingu lub wydarzeń.

Pytania lub wątpliwości? Przeczytanie niniejszej informacji o ochronie prywatności pomoże Ci zrozumieć Twoje prawa i możliwości dotyczące prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi zasadami i praktykami, nie korzystaj z naszych Usług. Jeśli nadal masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@desipolska.pl

PODSUMOWANIE KLUCZOWYCH PUNKTÓW

W tym podsumowaniu przedstawiono najważniejsze punkty naszej polityki prywatności, ale więcej szczegółów na każdy z tych tematów można znaleźć, klikając łącze znajdujące się pod każdym kluczowym punktem lub korzystając z poniższego spisu treści, aby znaleźć sekcję, której szukasz. Możesz także kliknąć tutaj, aby przejść bezpośrednio do spisu treści.

Jakie dane osobowe przetwarzamy? Kiedy odwiedzasz, korzystasz lub poruszasz się po naszych Usługach, możemy przetwarzać dane osobowe w zależności od tego, w jaki sposób współdziałasz z Dealia Trade Sp z o.o. i Usługami, dokonywanymi przez Ciebie wyborami oraz produktami i funkcjami, z których korzystasz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Czy przetwarzamy wrażliwe dane osobowe? Nie przetwarzamy wrażliwych danych osobowych.

Czy otrzymujemy jakieś informacje od osób trzecich? Nie otrzymujemy żadnych informacji od osób trzecich.

Jak przetwarzamy Twoje dane? Przetwarzamy Twoje dane w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zapewnienia zgodności z prawem. Za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane w innych celach. Przetwarzamy Twoje dane tylko wtedy, gdy mamy ku temu ważny powód prawny. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

W jakich sytuacjach i jakim rodzajom stron udostępniamy dane osobowe? Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach i określonym kategoriom stron trzecich. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych? Posiadamy procesy i procedury organizacyjne i techniczne mające na celu ochronę Twoich danych osobowych. Jednakże żadna transmisja elektroniczna przez Internet ani żadna technologia przechowywania informacji nie jest w 100% bezpieczna, dlatego nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie pokonać naszych zabezpieczeń i niewłaściwie gromadzić, uzyskiwać dostępu do , kradnij lub modyfikuj swoje dane. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Jakie masz prawa? W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, obowiązujące przepisy dotyczące prywatności mogą oznaczać, że masz pewne prawa dotyczące swoich danych osobowych. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Jak korzystasz ze swoich praw? Najprostszym sposobem skorzystania ze swoich praw jest wypełnienie formularza wniosku dla osoby, której dane dotyczą, dostępnego tutaj lub skontaktowanie się z nami. Rozważymy każde żądanie i podejmiemy działania zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym czym zajmuje się Dealia Trade Sp z o.o. robi z jakimikolwiek informacjami, które zbieramy? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią powiadomienia.

SPIS TREŚCI

 1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?
 2. JAK PRZETWARZAMY TWOJE INFORMACJE?
 3. NA JAKICH PODSTAWACH PRAWNYCH KORZYSTAMY PRZY PRZETWARZANIU TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?
 4. KIEDY I KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?
 5. CZY KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES I INNYCH TECHNOLOGII ŚLEDZENIA?
 6. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE INFORMACJE?
 7. JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?
 8. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?
 9. JAKIE SĄ TWOJE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?
 10. KONTROLA FUNKCJI NIEŚLEDZENIA
 11. CZY DOKONUJEMY AKTUALIZACJI NINIEJSZEGO POWIADOMIENIA?
 12. JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?
 13. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ PRZEGLĄDAĆ, ZAKTUALIZOWAĆ LUB USUWAĆ DANE, KTÓRE O TOBIE ZBIERAMY?

 

 

 1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?

Dane osobowe, które nam ujawniasz W skrócie: Zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz.

Gromadzimy dane osobowe, które nam dobrowolnie przekazujesz podczas rejestracji w Usługach, wyrażając zainteresowanie uzyskaniem informacji o nas lub naszych produktach i Usługach, gdy uczestniczysz w działaniach w Usługach lub w inny sposób, gdy się z nami kontaktujesz.

Dane osobowe podane przez Ciebie. Gromadzone przez nas dane osobowe zależą od kontekstu Twoich interakcji z nami i Usługami, dokonywanych przez Ciebie wyborów oraz produktów i funkcji, z których korzystasz. Gromadzone przez nas dane osobowe mogą obejmować:

 

 • nazwy
 • numery telefoniczne
 • adresy e-mail
 • adresy pocztowe
 • nazwy użytkowników
 • Hasła
 • preferencje dotyczące kontaktu
 • dane kontaktowe lub uwierzytelniające
 • adresy rozliczeniowe

 

Wrażliwa informacja. Nie przetwarzamy informacji wrażliwych.

Dane dotyczące płatności. Możemy gromadzić dane niezbędne do przetworzenia Twojej płatności, jeśli dokonujesz zakupów, takie jak numer Twojego instrumentu płatniczego i kod bezpieczeństwa powiązany z Twoim instrumentem płatniczym. Wszystkie dane dotyczące płatności są przechowywane przez Stripe. Linki do informacji o ochronie prywatności można znaleźć tutaj: https://stripe.com/privacy.

Wszystkie dane osobowe, które nam przekazujesz, muszą być prawdziwe, kompletne i dokładne, a o wszelkich zmianach w tych danych osobowych musisz nas powiadomić.

 

Informacje zbierane automatycznie

W skrócie: niektóre informacje — takie jak adres protokołu internetowego (IP) i/lub charakterystyka przeglądarki i urządzenia — są gromadzone automatycznie, gdy odwiedzasz nasze Usługi.

Automatycznie zbieramy określone informacje, gdy odwiedzasz Usługi, korzystasz z nich lub poruszasz się po nich. Informacje te nie ujawniają Twojej konkretnej tożsamości (takiej jak imię i nazwisko lub dane kontaktowe), ale mogą obejmować informacje o urządzeniu i użytkowaniu, takie jak adres IP, charakterystyka przeglądarki i urządzenia, system operacyjny, preferencje językowe, odsyłające adresy URL, nazwa urządzenia, kraj, lokalizacja , informacje o tym, jak i kiedy korzystasz z naszych Usług oraz inne informacje techniczne. Informacje te są potrzebne przede wszystkim do utrzymania bezpieczeństwa i działania naszych Usług, a także do naszych wewnętrznych celów analitycznych i raportowych.

Podobnie jak wiele firm, zbieramy również informacje za pomocą plików cookie i podobnych technologii.

Informacje, które zbieramy, obejmują:

 • Dane dziennika i użytkowania. Dane dziennika i użytkowania to informacje związane z usługami, diagnostyką, użytkowaniem i wydajnością, które nasze serwery zbierają automatycznie, gdy uzyskujesz dostęp do naszych Usług lub z nich korzystasz, i które rejestrujemy w plikach dziennika. W zależności od sposobu interakcji z nami dane dziennika mogą obejmować Twój adres IP, informacje o urządzeniu, typ przeglądarki oraz ustawienia i informacje o Twojej aktywności w Usługach (takie jak znaczniki daty/godziny związane z Twoim użytkowaniem, przeglądane strony i pliki , wyszukiwania i inne czynności, które wykonujesz, np. używane funkcje), informacje o zdarzeniach na urządzeniu (takie jak aktywność systemu, raporty o błędach (czasami nazywane „zrzutami awaryjnymi”) i ustawienia sprzętu).
 • Dane urządzenia. Gromadzimy dane urządzenia, takie jak informacje o komputerze, telefonie, tablecie lub innym urządzeniu, z którego korzystasz w celu uzyskania dostępu do Usług. W zależności od używanego urządzenia dane urządzenia mogą obejmować takie informacje, jak adres IP (lub serwer proxy), numery identyfikacyjne urządzenia i aplikacji, lokalizacja, typ przeglądarki, model sprzętu, dostawca usług internetowych i/lub operator komórkowy, system operacyjny i informacje o konfiguracji systemu.
 • Dane lokalizacji. Gromadzimy dane lokalizacyjne, takie jak informacje o lokalizacji Twojego urządzenia, które mogą być dokładne lub nieprecyzyjne. Ilość zbieranych przez nas informacji zależy od rodzaju i ustawień urządzenia, z którego korzystasz w celu uzyskania dostępu do Usług. Na przykład możemy używać GPS i innych technologii do gromadzenia danych geolokalizacyjnych, które informują nas o Twojej bieżącej lokalizacji (na podstawie Twojego adresu IP). Możesz zrezygnować z gromadzenia tych informacji, odmawiając dostępu do informacji lub wyłączając ustawienie lokalizacji na swoim urządzeniu. Jeśli jednak zdecydujesz się na rezygnację, możesz nie być w stanie korzystać z niektórych aspektów Usług.

 

 

 1. JAK PRZETWARZAMY TWOJE INFORMACJE?

W skrócie: Przetwarzamy Twoje dane w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zapewnienia zgodności z prawem. Za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane w innych celach.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe z różnych powodów, w zależności od tego, w jaki sposób korzystasz z naszych Usług, w tym:

 • Aby ułatwić tworzenie kont i uwierzytelnianie oraz w inny sposób zarządzać kontami użytkowników. Możemy przetwarzać Twoje dane, abyś mógł założyć i zalogować się na swoje konto, a także aby Twoje konto działało prawidłowo.
 • Aby świadczyć i ułatwiać świadczenie usług użytkownikowi. Możemy przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia żądanej usługi.
 • Aby odpowiadać na zapytania użytkowników/oferować użytkownikom wsparcie. Możemy przetwarzać Twoje dane, aby odpowiedzieć na Twoje zapytania i rozwiązać wszelkie potencjalne problemy, jakie możesz mieć w związku z żądaną usługą.
 • Aby wysłać Ci informacje administracyjne. Możemy przetwarzać Twoje dane, aby przesyłać Ci szczegółowe informacje na temat naszych produktów i usług, zmian w naszych warunkach i zasadach oraz inne podobne informacje.
 • Aby realizować i zarządzać Twoimi zamówieniami. Możemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji Twoich zamówień, płatności, zwrotów i wymian dokonywanych za pośrednictwem Usług oraz zarządzania nimi.
 • Aby umożliwić komunikację między użytkownikami. Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli zdecydujesz się skorzystać z którejkolwiek z naszych ofert umożliwiających komunikację z innym użytkownikiem.
 • Aby uratować lub chronić żywotny interes jednostki. Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli jest to konieczne, aby uratować lub chronić żywotne interesy danej osoby, na przykład aby zapobiec szkodom.

 

 1. NA JAKICH PODSTAWACH PRAWNYCH KORZYSTAMY PRZY PRZETWARZANIU TWOICH INFORMACJI?

W skrócie: Przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy uważamy, że jest to konieczne i mamy ważny powód prawny (tj. podstawę prawną), aby to zrobić zgodnie z obowiązującym prawem, np. za Twoją zgodą, w celu przestrzegania przepisów, świadczenia usług dla Ciebie podejmować lub wypełniać nasze zobowiązania umowne, aby chronić Twoje prawa lub realizować nasze uzasadnione interesy biznesowe.

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) i brytyjskie RODO wymagają od nas wyjaśnienia obowiązujących podstaw prawnych, na których się opieramy, przetwarzając Twoje dane osobowe. W związku z tym przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych możemy opierać się na następujących podstawach prawnych:

 • Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli udzieliłeś nam pozwolenia (tj. zgody) na wykorzystanie Twoich danych osobowych w określonym celu. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
 • Wykonanie umowy. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe, gdy uznamy, że jest to konieczne do wypełnienia naszych zobowiązań umownych wobec Ciebie, w tym świadczenia naszych Usług lub na Twoją prośbę przed zawarciem z Tobą umowy.
 • Zobowiązania prawne. Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli uważamy, że jest to konieczne do wywiązania się z naszych obowiązków prawnych, takich jak współpraca z organem egzekwowania prawa lub agencją regulacyjną, wykonywanie lub obrona naszych praw lub ujawnianie Twoich danych jako dowód w postępowaniu sądowym, w którym jesteśmy zaangażowany.
 • Istotne zainteresowania. Możemy przetwarzać Twoje dane, gdy uznamy, że jest to konieczne dla ochrony Twoich żywotnych interesów lub żywotnych interesów strony trzeciej, np. w sytuacjach związanych z potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa jakiejkolwiek osoby.

 

 1. KIEDY I KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

W skrócie: możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach opisanych w tej sekcji i/lub następującym kategoriom stron trzecich.

Dostawcy, konsultanci i inni zewnętrzni dostawcy usług. Możemy udostępniać Twoje dane zewnętrznym dostawcom, usługodawcom, wykonawcom lub agentom („stronom trzecim”), którzy świadczą usługi dla nas lub w naszym imieniu i wymagają dostępu do takich informacji, aby wykonać tę pracę. Zawarliśmy umowy z naszymi stronami trzecimi, których celem jest pomoc w ochronie Twoich danych osobowych. Oznacza to, że nie mogą nic zrobić z Twoimi danymi osobowymi, chyba że im to poinstruujemy. Nie udostępnią również Twoich danych osobowych żadnej organizacji poza nami. Zobowiązują się również do ochrony danych, które przechowują w naszym imieniu i przechowywania ich przez okres, który poinstruujemy.

Kategorie stron trzecich, którym możemy udostępniać dane osobowe, są następujące:

 

 • Portale społecznościowe
 • Narzędzia sprzedaży i marketingu
 • Procesory płatności Procesory płatności
 • Dostawcy usług realizacji zamówień
 • Narzędzia finansowe i księgowe
 • Usługi analizy danych
 • Dostawcy usług hostingu witryn internetowych
 • Usługi rejestracji konta użytkownika i uwierzytelniania

 

Może być również konieczne udostępnienie Twoich danych osobowych w następujących sytuacjach:

 

 • Transfery biznesowe. Możemy udostępniać lub przekazywać Twoje dane w związku lub w trakcie negocjacji w sprawie fuzji, sprzedaży aktywów firmy, finansowania lub przejęcia całości lub części naszej działalności na rzecz innej firmy.
 • Kiedy korzystamy z interfejsów API platformy Google Maps. Możemy udostępniać Twoje dane określonym interfejsom API Google Maps Platform (np. Google Maps API, Places API). Aby dowiedzieć się więcej na temat Polityki prywatności Google, skorzystaj z tego linku.
 • Możemy udostępniać Twoje dane naszym podmiotom stowarzyszonym, w takim przypadku będziemy wymagać od tych podmiotów stowarzyszonych przestrzegania niniejszej Polityki prywatności. Do podmiotów stowarzyszonych zalicza się naszą spółkę dominującą oraz wszelkie spółki zależne, partnerów joint venture lub inne spółki, które kontrolujemy lub które są z nami pod wspólną kontrolą.
 • Partnerzy biznesowi. Możemy udostępniać Twoje dane naszym partnerom biznesowym, aby oferować Ci określone produkty, usługi lub promocje.

 

 1. CZY KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES I INNYCH TECHNOLOGII ŚLEDZENIA?

W skrócie: możemy używać plików cookie i innych technologii śledzenia do gromadzenia i przechowywania Twoich informacji.

Możemy używać plików cookie i podobnych technologii śledzenia (takich jak sygnalizatory WWW i piksele) w celu uzyskania dostępu do informacji lub ich przechowywania. Szczegółowe informacje na temat sposobu, w jaki korzystamy z takich technologii oraz możliwości odrzucenia niektórych plików cookie, znajdują się w naszej Informacji o plikach cookie.

 

 

 1. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE INFORMACJE?

W skrócie: przechowujemy Twoje dane tak długo, jak jest to konieczne do realizacji celów określonych w niniejszej informacji o ochronie prywatności, chyba że prawo wymaga inaczej.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do celów określonych w niniejszej informacji o ochronie prywatności, chyba że dłuższy okres przechowywania jest wymagany lub dozwolony przez prawo (takie jak wymogi podatkowe, księgowe lub inne wymogi prawne). Żaden cel niniejszego powiadomienia nie będzie wymagał od nas przechowywania Twoich danych osobowych dłużej niż przez okres, w którym użytkownicy mają u nas konto.

Jeżeli nie mamy uzasadnionej potrzeby biznesowej przetwarzania Twoich danych osobowych, usuniemy je lub zanonimizujemy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład, ponieważ Twoje dane osobowe były przechowywane w archiwach kopii zapasowych), w bezpieczny sposób przechowuj swoje dane osobowe i izoluj je od dalszego przetwarzania do czasu, aż będzie możliwe ich usunięcie.

 

 1. JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?

W skrócie: Naszym celem jest ochrona Twoich danych osobowych poprzez system organizacyjnych i technicznych środków bezpieczeństwa.

Wdrożyliśmy odpowiednie i uzasadnione techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę bezpieczeństwa wszelkich przetwarzanych przez nas danych osobowych. Jednakże pomimo naszych zabezpieczeń i wysiłków mających na celu zabezpieczenie Twoich informacji, żadna transmisja elektroniczna przez Internet ani technologia przechowywania informacji nie może być w 100% bezpieczna, dlatego nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie pokonać naszych zabezpieczeń i w niewłaściwy sposób gromadzić, uzyskiwać dostępu, kraść lub modyfikować Twoje dane. Chociaż dołożymy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe, przesyłanie danych osobowych do i z naszych Usług odbywa się na Twoje własne ryzyko. Dostęp do Usług należy uzyskać wyłącznie w bezpiecznym środowisku.

 

 1. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?

W skrócie: nie zbieramy świadomie danych od dzieci poniżej 18 roku życia ani nie sprzedajemy ich dzieciom.

Nie pozyskujemy świadomie danych od dzieci poniżej 18 roku życia ani nie sprzedajemy ich dzieciom. Korzystając z Usług, oświadczasz, że masz co najmniej 18 lat lub że jesteś rodzicem lub opiekunem takiej osoby niepełnoletniej i wyrażasz zgodę na korzystanie z Usług przez taką osobę niepełnoletnią. Jeśli dowiemy się, że zebrano dane osobowe użytkowników w wieku poniżej 18 lat, dezaktywujemy konto i podejmiemy uzasadnione kroki, aby niezwłocznie usunąć takie dane z naszych rejestrów. Jeśli dowiesz się o jakichkolwiek danych, które mogliśmy zebrać od dzieci poniżej 18 roku życia, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@desipolska.pl

 1. JAKIE SĄ TWOJE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?

W skrócie: w niektórych regionach, np. w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i Wielkiej Brytanii (UK), przysługują Ci prawa umożliwiające większy dostęp do Twoich danych osobowych i kontrolę nad nimi. Możesz sprawdzić, zmienić lub zamknąć swoje konto w dowolnym momencie.

W niektórych regionach (takich jak EOG i Wielka Brytania) przysługują Ci pewne prawa wynikające z obowiązujących przepisów o ochronie danych. Mogą one obejmować prawo (i) do żądania dostępu i uzyskania kopii danych osobowych, (ii) do żądania sprostowania lub usunięcia; (iii) ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych; oraz (iv) jeśli ma to zastosowanie, do przenoszenia danych. W pewnych okolicznościach możesz mieć również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Możesz zgłosić taką prośbę, kontaktując się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych w sekcji „JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?” poniżej.

Rozważymy każde żądanie i podejmiemy działania zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Jeśli mieszkasz na terenie EOG lub Wielkiej Brytanii i uważasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe niezgodnie z prawem, masz również prawo złożyć skargę do lokalnego organu nadzorczego ds. ochrony danych. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm

Jeżeli znajdujesz się w Szwajcarii, dane kontaktowe organów ochrony danych znajdziesz tutaj: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html

Wycofanie zgody: Jeśli opieramy się na Twojej zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych, masz prawo wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, kontaktując się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych w sekcji „JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?” poniżej lub aktualizując swoje preferencje.

Należy jednak pamiętać, że nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jego cofnięciem ani na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które odbywa się w oparciu o zgodną z prawem podstawę przetwarzania inną niż zgoda.

 

Rezygnacja z otrzymywania komunikacji marketingowej i promocyjnej: W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszej komunikacji marketingowej i promocyjnej, klikając link rezygnacji znajdujący się w wysyłanych przez nas e-mailach lub kontaktując się z nami, korzystając z danych podanych w sekcji „JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ”. O TYM POWIADOMIENIU?” poniżej. Zostaniesz wtedy usunięty z list marketingowych. Możemy jednak nadal komunikować się z Tobą – na przykład w celu wysyłania Ci wiadomości związanych z usługami, które są niezbędne do administrowania i korzystania z Twojego konta, w celu odpowiadania na zgłoszenia serwisowe lub w innych celach niemarketingowych.

 

 

Informacje o koncie

Jeśli w dowolnym momencie chcesz sprawdzić lub zmienić informacje na swoim koncie lub zamknąć konto, możesz:

 • Skontaktuj się z nami, korzystając z podanych danych kontaktowych.
 • Na Twoją prośbę o zamknięcie konta dezaktywujemy lub usuniemy Twoje konto i informacje z naszych aktywnych baz danych. Możemy jednak zachować pewne informacje w naszych plikach, aby zapobiegać oszustwom, rozwiązywać problemy, pomagać w dochodzeniach, egzekwować nasze warunki prawne i/lub przestrzegać obowiązujących wymogów prawnych.

Pliki cookie i podobne technologie: Większość przeglądarek internetowych domyślnie akceptuje pliki cookie. Jeśli wolisz, zazwyczaj możesz ustawić przeglądarkę tak, aby usuwała pliki cookie i odrzucała je. Jeśli zdecydujesz się usunąć pliki cookie lub odrzucić pliki cookie, może to mieć wpływ na niektóre funkcje lub usługi naszych Usług. Aby zrezygnować z reklam opartych na zainteresowaniach reklamodawców w naszych Usługach, odwiedź stronę http://www.aboutads.info/choices/

Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące Twoich praw do prywatności, możesz wysłać do nas e-mail na adres kontakt@desipolska.pl

 1. KONTROLA FUNKCJI NIEŚLEDZENIA

Większość przeglądarek internetowych oraz niektóre mobilne systemy operacyjne i aplikacje mobilne zawierają funkcję Do-Not-Track („DNT”) lub ustawienie, które możesz aktywować, aby zasygnalizować swoje preferencje dotyczące prywatności, aby nie monitorować i gromadzić danych o Twojej aktywności związanej z przeglądaniem Internetu. Na tym etapie nie został sfinalizowany żaden jednolity standard technologiczny rozpoznawania i wdrażania sygnałów DNT. W związku z tym obecnie nie odpowiadamy na sygnały przeglądarki DNT ani żadne inne mechanizmy, które automatycznie informują o Twojej decyzji o rezygnacji ze śledzenia online. Jeżeli zostanie przyjęty standard śledzenia online, którego będziemy musieli przestrzegać w przyszłości, poinformujemy Cię o tej praktyce w poprawionej wersji niniejszej Polityki prywatności.

 

 1. CZY DOKONUJEMY AKTUALIZACJI NINIEJSZEGO POWIADOMIENIA?

W skrócie: Tak, w razie potrzeby zaktualizujemy to powiadomienie, aby zachować zgodność z odpowiednimi przepisami.

Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą informację o ochronie prywatności. Zaktualizowana wersja będzie oznaczona zaktualizowaną datą „Poprawiona” i zaktualizowana wersja zacznie obowiązywać, gdy tylko będzie dostępna. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej Polityce prywatności, możemy Cię o tym powiadomić, publikując w widocznym miejscu powiadomienie o takich zmianach lub bezpośrednio wysyłając powiadomienie. Zachęcamy do częstego przeglądania niniejszej Polityki prywatności, aby uzyskać informacje o tym, w jaki sposób chronimy Twoje dane.

 

 1. JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA?

Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące niniejszego powiadomienia, możesz wysłać do nas e-mail na adres: kontakt@desipolska.pl

 

 1. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ PRZEGLĄDAĆ, AKTUALIZOWAĆ LUB USUWAĆ DANE, KTÓRE O Tobie zbieramy?

Na podstawie przepisów obowiązujących w Twoim kraju możesz mieć prawo zażądać dostępu do danych osobowych, które od Ciebie zbieramy, zmienić te informacje lub je usunąć. Aby poprosić o sprawdzenie, aktualizację lub usunięcie swoich danych osobowych, prześlij formularz wniosku, klikając tutaj.

 

 

 

Pozostawanie w kontakcie

0
Your Cart
 • No products in the cart.
© 2024, Desi Polska | Wszelkie prawa zastrzeżone